Σκανάρετε με smartphone για να αντιγράψετε την διεύθυνση
Qr Code

Uncategorised

Σε συνέχεια της με αρ. πρωτ. Φ11/215540/Δ4/14-12-2018 εγκυκλίου με θέμα «Οδηγίες για την υλοποίηση του 35ωρου Προπαρασκευαστικού Προγράμματος Πιστοποίησης Αποφοίτων του Μεταλυκειακού Έτους – Τάξης Μαθητείας των ΕΠΑ.Λ. και την Πιστοποίηση στις ειδικότητες μαθητείας της Α’, της Β’ Φάσης και των τριών Πιλοτικών Τάξεων» και λόγω των δυσμενών καιρικών συνθηκών, παρατείνεται η προθεσμία για την υποβολή  αιτήσεων των αποφοίτων καθώς και των εκπαιδευτικών- επιμορφωτών  μέχρι την Παρασκευή 11/01/2019.

Οι ενδιαφερόμενοι απόφοιτοι τάξης Μαθητείας και οι εκπαιδευτικοί πρέπει να υποβάλουν ηλεκτρονικά αίτηση μέχρι τις 8/1/2018 στην ηλεκτρονική διεύθυνση της Π.Δ.Ε. Δυτικής Ελλάδας Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.